Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2011., 00:02   #161
Manuna ova je zena previse jaka za ovog muskarca i imaju pogresan pristup domu. Njihova bi djeca i kuca bi patila ako se ne harmoniziraju. Zena se mora smeksat, pogledat sebi u dusu.
Previse je loseg receno, zena je previse okrenuta materijalnom ( mjesec u Jarcu?) da ne kazem proracunata, totalno je zamrznula osjecaje, mozda cak i mrzi i zeli se dokazat na pogresan nacin. A cini mi se da ako i bude s njim da ce uvijek mislit da li je mozda mogla bolje proc

On je jak emotivno, on ju voli. Ali trpit njene napade moci nije lako.
Devet cetvorki je dobro, oni ce bit skupa.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 12:56   #162
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Manuna ova je zena previse jaka za ovog muskarca i imaju pogresan pristup domu. Njihova bi djeca i kuca bi patila ako se ne harmoniziraju. Zena se mora smeksat, pogledat sebi u dusu.
Previse je loseg receno, zena je previse okrenuta materijalnom ( mjesec u Jarcu?) da ne kazem proracunata, totalno je zamrznula osjecaje, mozda cak i mrzi i zeli se dokazat na pogresan nacin. A cini mi se da ako i bude s njim da ce uvijek mislit da li je mozda mogla bolje proc

On je jak emotivno, on ju voli. Ali trpit njene napade moci nije lako.
Devet cetvorki je dobro, oni ce bit skupa.
Hvala na onom detaljnom objasnjenju, al imam samo jedno pitanje ako nije frka da objasnis sta znaci kombinacija 223 ?
maitata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 13:14   #163
Thumbs up

Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Manuna ova je zena previse jaka za ovog muskarca i imaju pogresan pristup domu. Njihova bi djeca i kuca bi patila ako se ne harmoniziraju. Zena se mora smeksat, pogledat sebi u dusu.
Previse je loseg receno, zena je previse okrenuta materijalnom ( mjesec u Jarcu?) da ne kazem proracunata, totalno je zamrznula osjecaje, mozda cak i mrzi i zeli se dokazat na pogresan nacin. A cini mi se da ako i bude s njim da ce uvijek mislit da li je mozda mogla bolje proc

On je jak emotivno, on ju voli. Ali trpit njene napade moci nije lako.
Devet cetvorki je dobro, oni ce bit skupa.
Bože moj kako je sve tačno.To je ono što sam ja uvijek vidjela,razliku u pristupu domu ,vaspitanju a o materijalnom da ne govorim tu su dva različita svijeta.
Ali ljubav je zaista bila jaka i s njegove i njezine čak do obožavanja i zaista je veliki BUM bila njena odluka "neće dalje".
Hvala na odgovoru svakako javim...............
manuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 08:32   #164
Ona007, tvoja tumačenja su većinom netočna i nemaju veze sa stvanim gledanjem u grah. U mojoj familiji bila je jedna osoba, moja tetka, koja se profesionalno bavila gatanjem u grah tako da znam ocjeniti kada je nečije tumačenje ispravno ili ne. Ona je potjecala iz veoma religiozne familije, njezin otac je bio hadžija, tako da gatanje nije mogla naučiti nego joj je, kako je ona sama pričala, sve došlo na san. Jedne noći sanjala je ženu i muškarca u bijeloj odjeći kako joj dolaze i govore da mora početi gledati u grah kako bi pomogla tako ljudima. Ujutro se probudila i kako je kasnije pričala sve je znala čim bi bacila grah. Njen otac, iako veliki vjernik, pristao je da ona gata ljudima jer je to smatrao Bozijom voljom. Uvijek je govorio da joj to ne bi dopustio jer se gatanjem smatra grijehom ali kad joj je doslo u san onda je to tumacio da ima neki razlog koji zna samo Bog.
Dakle da ne dužim: u grah se može ponovo gatati svakih 40 dana, u grahu nema kombinacije sv.Ante jer se taj svetac nikad nije bavio gatanjem. Bosanska predaja vezuje hazreti Fatimu za metodu gatanja i kombinacija gore 13 zrna i dolje 7x4 smatra se Fatiminim lijepim falom. U grahu nema veliki i mali vagi vec nosila itd. Ti si pomješala nekoliko tumačenja i sve to miksala u jedno. Pravo gatanje u grah postiže se analizom samih zrna, njihovog položaja it. Nije potreban kontakt izmedju gatare i onog kom se gata jer moja tetka je gledala ljudima koji zive u drugoj zemlji preko telefona ili samo ovako, neko dođe iz njegove familije i pita da mu vidi sudbinu bez dodirivanja graha itd.
No treba pohvaliti tvoj trud i zelju da malo pojasniš na svoj način gatanje u grah. Ovdje uglavnom svi žele da im se gata a niko se ne bi potrudio da napiše ono što zna o gatanju pa da se malo razmjene ideje i proširi znanje.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 12:55   #165
Shansel, nema razloga za minoriziranje Oninog upisa, jer ne postoji opće prihvaćen standard 'gledanja' u grah.

Sama metoda divinacije kao takve pripada u geomanciju.

Moja baka se bavila time i ono što ja znam o tome znam preko nje, a ona je naučila od svoje prijateljice. Prilično se podudara, uz nekoliko manjih odstupanja, sa onim što je Ona007 napisala.

Različiti nazivi pojedinih kombinacija nisu problematični, to sve ovisi o sociološkom aspektu, odnosno, gdje živi osoba koja se bavi gatanjem. Značenje je najvažnije, a, koliko mogu primijetiti iz feedbacka, Ona007 odlično 'pogađa'.

Danicza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 13:30   #166
Nisam podcjenila njen post vec ga i pohvalila ali ne mogu se sloziti sa vecinom njenog tumacenja jer ne spada u ono klasicno gatanje u grah. Dobar dio tog tumacenja vec je tu iznesen i prije a ono sto je drugo navela pod znakom je pitanja. Opet cu reci - potrudila se, napisala i to je za pohvalu. Sad ako je to nekom tačno neka se vodi tim smjernicama, onaj ko je bolje upućen u grah i sam će zaključiti kako iznesena tumacenja nemaju puno dodirnih tacaka sa istinskim gatanjem u grah.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 13:48   #167
A što bi to bilo 'istinsko' gledanje u grah?

Ono što si ti opisala je slučaj prirodno vrlo vidovite osobe koja s grahom i bez graha ima neke uvide u budućnost, da se tako izrazim (mada je neprecizno).

Bilo koja metoda divinacije nije uopće podložna pravilima. Ona su tu samo za orijentaciju, a kako tumač napreduje, tako postaju sve nevidljivija.

To vrijedi za sve, osim za astrologiju, ona je najegzaktnija.
Danicza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 15:17   #168
Istinsko gledanje u grah je kada se kroz kombinacije kaze recimo da je taj muskarac udovac, vidi se saobracajna nesreca itd.uglavnom konkretna i detaljna tumacenja. Te izjave dvosimislenog sadrzaja nisu nikakvo gatanje vec nešto u čemu se svako može naći i prilagoditi sebi ili nekoj situaciji tu kombinaciju. Moja tetka nije bila vidovita niti se ikad kao mlada interesirala za gatanje. Desio se taj neobicni san i jednostavno otkrila je da nakon njega zna tumaciti kombinacije, polozaje zrna i slicno koje su mene kao malu djevojcicu u to vrijeme impresionirale. Čak sam se cudila zasto ja to nisam vidjela mada su zrna bila okrenuta jedno drugom kao da pricaju i slicno.
Bez graha tetka nije umijela nista reci. Uvijek je govorila "kako padne grah tako ja kazem!". Ona je cak primjerice kada je bila u pitanju ljubav djevojakama govorila zanimljive stvari, ovako nesto: ako se ne bi udala za ovog tipa sa kojim ti ja ne vidim dobar zivot, pricekaj godinu ili dvije vidim ti crno visoko musko sa kojim ces se usreciti i imati dvoje djece....Dok bi to govorila pokazivala je zrna i kombinacije ali vrlo brzo tako da ju je bilo tesko pratiti. Naravno, imala je i ona promasaja ali koji su bili nemjerljivi sa brojem pogodaka, ako se tako mogu izraziti. Sto se tice astrologije i ona je divinacijska metoda koja samo daje smjernice, kroz nju se nista veliko i konkretno ne moze vidjet. Natalna karta je jedna vrsta psihoanalize, analiza nečiji sposobnosti, razmišljanja itd. Njome se ne moze predvidjeti sudbina.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 15:40   #169
I dalje tvrdim da je ovo o čemu ti pričaš jedan izdvojen i atipičan slučaj, nikakvo pravilo.

Divinacija iz graha ima svoje zakone i oni su slični kao i u ostalim metodama divinacije, a korespondiraju sa arhetipovima i kulturološkim odrednicama i specifičnostima.

Što se astrologije tiče, nisi u pravu, to što si rekla se odnosi na zapadnu, koja je tek blijeda slika prave, odnosno, indijske astrologije. Pa, ako te ikada ta tema bude zanimala, prouči malo jyotish.

Treća stvar je da niti jedna metoda divinacije ne može i nema pravo određivati ljudima sudbinu, jer bi to značilo da je naša slobodna volja poništena. U tom smislu, svaka situacija se može tumačiti iz raznih uglova i može imati više posljedica. Odgovorna 'gatara' će znati balansirati svoja tumačenja. A oni koji to ne rade za mene nisu ništa do crnomagijaša i sami će pobrati posljedice svoje neodgovornosti i ego-tripanja, kad-tad.

Postoji, doduše, nešto što se zove nepromjenjiva karma, ali to je jako mali postotak sveukupne karme i smatram neetičnim da itko tko ima uvid u tu karmu na nju upozorava.
Danicza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 15:51   #170
Nije to izoliran slučaj, znam iz priča frendica da je takvih osoba bilo još. Tu se može zapravo govorit o jednom njegovanom kultu gatanja u grah kada su se takva tumačenja prenosila sa jedne gatare na drugu sa tim da uglavnom nasljednice nisu nikada mogle zasjeniti svoje prethodnice po znanju. Ali su općenito sve znale pogađati konkretne stvari i pojedinosti.
Nisam upućena u indijsku astrologiju i ne mogu ništa komentirat.
Što se tiče divinacije i određivanje sudbine, svi smo mi isključivo odgovorni za sebe i svoj život a hoće li neko poslušati ili neće nekog to je stvar njegove slobodne volje. Ljudi kada se obraćaju gatarama uglavnom i žele čuti što će sa njima biti, naglašavam opet - žele konkretne izjave, a ne da čuju neka nerazumljiva i krajnje dvosmislena proročanstva čime se gatara osigura od neuspjeha a klijenta odvede u propast.
Da li postoji karma, Bog, anđeli, vanzemaljci i ostala čuda o tome ne bi raspravljala jer i to su lična uvjerenja prema kojima se svako od nas ravna i definira.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 16:09   #171
Nije ti to kult, već samo jedan od zilijun oblika divinacije.

Ostalo ne želim komentirati, mislim da nisi dovoljno informirana o mnogim stvarima koje spominješ, samo sam te htjela ispraviti u nekim skroz pogrešnim tumačenjima.

Over and out.
Danicza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:04   #172
Nova sam međutim,sto se tiče tumacenja ONA OO7..poznavala sam dve bake jedna je umrla i njeno gledanje u grah je posebno dok,ova druga slijedom okolnost daleko je od mene pa je ne mogu pitati za toliko toga a extra zna tu tehniku gl..., njeno tumacenje ima dosta podudarnosti sa navedenim znaci da je dobro...nedostaju neke kombinacije..kao osnova za gledati..,iskustvo i intuicija su nesto sasvim drugo...Zamolila bih za odgovor ONAOO7,da nam predoci neke od kombinacija za vertikale za sva tri stupca Ž.K.M....i dijagonale-sjecam se da ta baka između ostalog je i sabirala zrna kao ako dijagonala ima 7 sa muške strane a takođe 7 sa zenska je dobro,kao i 3,5 i 9..?? Jos u Vasim kombinacijama nedostaje za 1.red 432..,dok mislim da se desio propust u 2.redu ovo 424-treba li 242 jer to nikako ne moze biti dok nedostaju u tome redu -134,341,233..,a za 3.red-143,233,242,314..,molila bi da dopunite ukoliko nije problem,hvala??? Da,jos znam da jer 1. zrno je glas,praznina..,2-stope,odlasci dolasci,3-pozitiva,ljubav,sastanak,a 4-teret,opterecenost mislima,teske misli-riječi..,a kada padne na 8x4-ukopno kućica je muski teret opet ovisno kakve su kombinacije na njegovoj strani i koliko je pod uticajem toga tereta..
orhideja11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:15   #173
Mene je ucila gledati u grah osoba koja me cuvala kao dijete, inace Mostarka koja se isto tako ajmorec profesionalno bavila gledanjem. Gledala sam taj proces po 10 puta dnevno, jos kao dijete i slusala njena tumacenja. Ja gledam u grah rijetko ali dogodilo se da imam slonovsku memoriju )

Svatko tko gleda grah vjerojatno ga osjeca na svoj nacin, interpretacija ovisi od zivotne filozofije osobe koja gleda i kako ona dozivljava svijet oko sebe.

Ne zelim sad nesto filozifirati ali vremena se mijenjaju i interpretacije se mijenjaju i prilagodjavaju modernim zbivanjima.

Sto se tice interpretacije 223 kombinacije, ova kombinacija ne postoji kao red, postoji samo kao stupac a u stupcu ovisno od ostalih kombinacija okolo znaci da osoba ide u bolje sutra, u kojemu ce bit zadovoljnija. Mozda malo i neozbiljno, mozda kako se kaze srlja.. ali nista negativno nema u ovom 'letu' u bolje.

Inace najinteresantnija kombinacija koju sam ikad dobila pala mi je samo jedan put u toku zadnjih 20tak godina i prosto me fascinirala. To je kombinacija

414
444
444

44

Ja bih je nazvala 'trazili ste, gledajte!' ))
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:27   #174
Postoji nekoliko nacina..dok koliko sam upucena ovo je jedan od najcescih..Svakako da se slazem,i uzimajuci u obzir cinjeniccu da si toliko vremena provodila uz doticnu promatzrajuci...zasigurno i uveliko znas...A kombinacija 233,mislim red u drugom ili trecem stupcu ukoliko padne je li za sebe pretstavlja za M. ljubav ispunjenost,zadovoljstvo.. dok Ž.neke dvoumice,rastresenost ili okretanje nekome-nečemu drugom..? hvala jos jednom
orhideja11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:31   #175
@ Orhideja

Razliciti ljudi razlicito gledaju. Ja sam gledala jednu ciganku na djelu kako samo baci grah i tumaci tu gomilu.. i bilo je zbilja fascinantno to gledat, bez ikakvih slaganja stupaca i redova, ona je tumacila samo gomile zrna, grupice koje su stvarale slike u njenoj glavi.

Sto se tice kombinacije 432 ja je bas i ne volim. Ona meni znaci stagnaciju, Dosadni perio u kome se nista ne dogadja. Sve poprilicno glatko ali osoba kojoj se gleda hoce puknut, promijenit nesto a ne moze. Ne moze dok ne dodje vrijeme za to. Mene ova kombinacija na neki nacin ljuti i obicno mi nema smisla vise gledat. Savjetujem osobi da se bavi necim kreativnim, da zaboravi na svoju ''opsesiju'' i da priceka bolja vremena.

Sto se tice stupaca, kombinacija u stupcima moze bit jako puno. One meni znace osobu kao jedinku, kako nastupa, sto joj je bitno, kakav joj je period za trenutak gledanja.

Unakrsne kombinacije mi nisu toliko bitne osim ako npr nemam neku ekstremno harmonicnu kombinaciju kao 333. 323 123 234

Npr 123 mi je ispunjenje ljubavne zelje ili neke zelje koju je osoba potajno sanjala 234 to isto ali to mi je vise materijalisticka zelja. 323 unakrsno znaci da oboje zele sastanak ali da li ce do toga doci ovisi od drugih faktora.

Ako npr imam

1 1
1 1

na strani muskoj ili zenskoj meni ovo znaci mentalnu bolest. mozda privremenu kojoj bar trenutno nema pomoci. Ovo zovem 'osoba u magicnom negativnom trokutu ili cetverokutu, cetverokut mi je gori a trokut mi izgleda ovako



1 1

x 1

gdje je x bilo kakav grah u sredini kuce

Za zensko


1 1
1 x
ovo je taj isti los grah za zenu
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown

Zadnje uređivanje Ona007 : 28.11.2011. at 17:45.
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:33   #176
233 postoji i to je lijepa kombinacija. Ali 223 ne postoji, kao sto sam vec rekla
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:39   #177
POPRAVLJENO !




Prvi red:

Ovo su osnovna znacenja, naravno ne treba ih gledat crno na bijelo, ovise od polozaja drugih redova, stupaca itd

333 hazreti Fatima najbolji grah, u prvom redu se ostavlja I ne kupi s ostalim grahom tokom 2 iduca bacanja - uvijek jer predstavlja sretne okolnosti. Na kraju gledanja obicno osoba koja gleda stavi jedan od ovih 9 grahova ispod jezika I ceka sto ce netko prvi rec, tv, radio, itd.. to je izvjesna poruka gledanja

311 Tvrdoglava zenska osoba, bit ce kako zena kaze, od nje zavisi I njenog raspolozenja.. odlucnost

113 ovisi od muske ili druge strane, zena je slabija karika

131 predstavlja krilati grah, zaljubljenost, proljece, radost, ali bez neke jake baze, moze znacit obostranu zaludjenost

221 zenska mala pobjeda, proracunata, mozda materijalna, ili interesna, zena ce situaciju probat iskoristit

122 Muskarac ili druga strana ima proracunate namjere da iskoristi osobu kojoj se gleda

212 Mala vaga, manja tegoba, neodlucnost, nenaklonjena situacija, blokada.

414 Velika vaga, veci problem, ne tako dobra baza, problem koji nije tako lako rijesit

441 znaci da zena ima dobitak kroz ideju, rjesenje, ovo nije ljubavni grah I ako padne u ljubavnoj zelji nema tu bas ljubavnih namjera

144 Muski dobitak, proracunatost, ideja, savrsena baze, ovisi od ostalih polazaja kako ce se ta odlicna ideja ostavrit

342 Ovo moze puno toga znacit, ovisi od ostalog polozaja. Moze npr znacit da se muskarac dvoumi zbog necega u kuci zene, moze znacit da nema sanse za komunikacju zbog materijalne prepreke, muska strana nije tako odusevljena I odlucna kao zenska, nema harmonije u odnosima, mislima, zeljama, moze znacit I da ovaj muskarac nema iskrene namjere ka vezi nego vise ka nekoj avanturi

423 Briga u glavi zene koja se moze prebacit, znaci mozda nepotrebna briga, moze znacit umisljene probleme kojih nema ili neke nerecene tajne. Opet ovisi od drugih polozaja

324 Isto kao gore samo za muskarca

432 Zena je opsjednuta nekim problemom koji trenutno ne moze rijesiti, nista lose ali njoj se ne podudaraju san i java, muci je njena svakodnevnica koju bi htjela popravit ali joj nema smisla. Cekati bolja vremena

234 Isto kao gore samo za muskarca

Drugi red

323 je najbolja kombinacija, znaci ljubav, slaganje, vezu, sastanak, ovisno od kako ce zavrsit tj zadnjeg reda I prvog reda

332 Ovo je sretna zena muskarac je zeli vidjeti, ili zeli da ucini sve sto ce joj uljepsati zivot, zadovoljiti je, ovdje je muskarac i malo nesiguran, moze raditi nekakve blesave korake ili cak se 'mijenjati' pod utjecajem svojih dvouma i strahova, uglavnom za zenu je ovo dobro

233 Isto kao gore samo obrnuto

121 znaci teske osjecaje, negativan grah na ovom mjestu, gubljenje kontakta, sutnju, nekomunikaciju, iskidana srca I svadje

112 Znaci negativno za zenu, muskarac ce okrenut plocu, ovisno od zadnjeg reda moglo bi znacit da joj okrece ledja, dvoumi se, ima druge kombinacije

211 Isto kao gore samo za zenu

242 znaci da ovdje nema ljubavi nego jako I skladno prijateljstvo, znaci poslovni sastanak, dogovor ili sastanak bez osjecaja koji se sklapa mozgom a ne srcem

224 Moze puno toga znacit, netko ce reci da zenski koraci izazivaju tegobu na muskom srcu ali meni ovo znaci pozitivno rjesenje, koje nije ljubavno nego racionalno

422 isto kao gore ali obrnuto

413 Od zene zavisi ljubav ili sastanak ili sreca ali ona to iz nekog svog razloga ne moze isharmonizirat, ona ima prepreku u svom srcu, ljutnju, tezinu

314 Isto kao gore ali obrnuto

444 na sredini znaci promjenu. Ovisno od zadnjeg reda je kako ce se ta promjena manifestirat

Zadnji red su akcije, noge, ishod, zavrsetak

444 znaci pozitivnu I dobru promjenu, uspjesan ishod

323 Znaci ljubavnu vezu koja ima smisla, dugu, skladnu, Isto tako znaci harmoniziranje situacije, zadovoljstvo, mir, skladnost

112 Zena bi mogla ostat kratkih rukava, nije pravo vrijeme, los trenutak, najbolje se pomirit sa ovim ishodom

211 Zena je ta koja ce otic, odustat, gubitak za muskarca. Napominjem ako se radi o nekoj poslovnoj itd zelji onda ovo npr znaci da ce zena naci rjesenje a druga strana zazalit zbog nekih svojih odluka ili njenih odluka

Meni ovo znaci na neki nacin da sto god da se dogodi da ce zena proci kroz to.. tj da je ovo prolazna situacija

422 je dobitak I sretan ishod za zensko, moglo bi isto tako znacit da je zena ta koja ce “setat” muskarca, zena je jaca karika

224 Isto kao gore samo za musko

134 Ovo je los ishod za zenu ali ona ima ljubav svoje obitelji I prijatelja
431 Isto kao gore samo obrnuto
121 Svadja, krah, kraj situacije, lose
112 Lose po zenu
211 Lose po muskarca

Na pocetku svakog gledanja pobroji se broj cetvorki, koje su ostale nakon sto su se 3 reda postavila.

Na dnu moze biti izmedju 2-7 cetvorki

2 cetvorke na dnu su vrlo rijetke, znace ogromnu promjenu, obicno pozitivnu, sudbinsku, grah se zatvara

3 cetvorke znace promjenu, ispunjenje zelje na najbolji moguci nacin, grah se zatvara

Zatvaranje graha znaci da ga vise nista ne smijete pitat najmanje 3 mjeseca

4 cetvorke znaci cekanje

5 brzina akcija

6 zenska briga pod nogama, ne moze ti nista

7 svetog ante grah, sreca u nesreci, malo ce osoba propatit ali nakon toga sretni dogadjaj


Zatim se broj cetvorki na dnu zbraja s ostalim cetvorkama u gornjoj kombinaciji

Ukupan broj, 5,6,7 znaci isto sto I gore navedeno

9 znaci brak, stalnu vezu, koja se nekad mozda I neplanirano I mirno uvukla u osobin zivot
10 cetvorki znaci ogromnu ogromnu promjenu koja bi mogla bit sokantna po okolinu

Grah se gleda I po stupcima, I krizno, I kako je palo neko zno, ako prilikom gledanja zrno ispadne na pod, to je npr brzi glas.

3 graha npr kako su pali, ako nisu harmonicni onda je ljubav malo zbarusena ili 2 graha kad padnu onda se gleda koliko su stope odlucne I prema kojoj stranu su okrenute.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown

Zadnje uređivanje Ona007 : 28.11.2011. at 17:50.
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:39   #178
da se i ja nadovezem.. meni gleda zena koja je hadzinica i iz Bosne je, ja sam takodjer porjeklom iz Bosne i ona mi cesto gleda i kad gleda ona ima obicaj da nesto prouci i nanijeti na to sto se gleda, uvijek mi sve pogodi bilo vezano proshlost, buducnost, sadasnjost.. nekad mi kaze neke stvrai koje su meni prosto ne moguce ali poslije izvjesnog vremena se uspostavi da je to tako i to vecinom bude kad mi kaze na cekanju je to nesto.. naucila me osnovne neke stvari, mene to bas interesuje i kupim od nje znanje koliko je to moguce.. sto se tice kombinacija i samog gledanja svako to tumaci na svoj nacin kao i npr da su nekom suprotne strane gledanja tj da je muska strana lijeva a zenska desna..
maitata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:47   #179
Da,i ja sam jednom prilikom naprrosto ostala bez rijeci "kako netko tko tek tako prospe saku graha čita proslost,sadasnjost i naznake za buduce dane..."s tim da je konacna odluka nasa naravno... Mislila sam na tu 233...,hvala. Svakako te jedinice i aludiraju na takav zakljucak,sam po sebi prazan.....Za unakrsno se takodje slazem dok kao laik,ne znam povezati cjelokupan dojam..tek toliko kako se doticna-i osjeca,ima li sastanka isl...drzim se kombinacija,zbrajanja i svakako na koliko kucica padne g...
orhideja11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 17:55   #180
E,HVALA ZA DOPUNU
orhideja11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.